مقالات آران

لیفتراک دوسان، معرفی و تاریخچه

لیفتراک دووسان توسط شرکت خودروهای صنعتی دووسان، زیرمجموعه گروه دوو، که یک شرکت در کره جنوبی است و در صنایع مختلف از جمله تجهیزات ساختمانی، نیروگاه ها و کالاهای مصرفی فعالیت می کند، تولید می شود. لیفتراک دوو دوسان پیشرو جهانی در تولید و تامین تجهیزات انبارداری و جابجایی مواد از جمله لیفتراک می باشد.

تاریخچه خودروهای صنعتی دوسان به سال 1968 برمی گردد، زمانی که این شرکت تولید لیفتراک را در کره جنوبی آغاز کرد. در طول سال ها، این شرکت به یک شرکت جهانی با کارخانه های تولیدی در کره جنوبی، چین و ایالات متحده تبدیل شده است. لیفتراک دوسان در حال حاضر در بیش از 90 کشور فروخته می شود و این برند را به یکی از شناخته شده ترین و قابل اعتمادترین برندها در صنعت تبدیل کرده است.

لیفتراک دوسان، معرفی و تاریخچه

برخی از ویژگی های کلیدی لیفتراک دوسان عبارتند از:

1. محصولات لیفتراک دوو دوسان

لیفتراک دوو دوسان همچنین مجموعه‌ای از تجهیزات جابجایی مواد دیگر مانند لیفتراک برقی، ریچتراک برقی، ریچ تراک، استاکر برقی، استاکر شارژی، استاکر دستی، پالت تراک برقی، پالت تراک شارژی، جک پالت برقی، جک پالت شارژی، جک پالت دستی و لیفتراک دستی را توسعه داده است تا راه‌حل‌های کاملی را برای مشتریان در صنایع مختلف ارائه دهد.

2. ظرفیت های بالابری:

آنها در ظرفیت های مختلف بالابری، از 1 تن تا 25 تن موجود هستند.

3. موتور لیفتراک دوو دوسان:

لیفتراک های دوسان بسته به مدل و کاربرد با موتورهای دیزلی یا موتورهای الکتریکی کار می کنند.

5. الحاقی:

لیفتراک‌های Doosan با طیف وسیعی ازالحاقی های اختیاری مانند ساید شیفت، فورک پوزیشن و عدل گیر و بلوک کلمپ برای سفارشی‌سازی لیفتراک‌ها برای کارهای خاص جابجایی مواد عرضه می‌شوند.

4. ویژگی های ایمنی:

لیفتراک ها به ویژگی های ایمنی پیشرفته مانند سیستم سنجش حضور اپراتور، آینه دید عقب و هشدار پشتیبان مجهز شده اند تا ایمنی اپراتور را تضمین کنند.

6. خدمات پس از فروش و پشتیبانی:

این شرکت خدمات پس از فروش جامعی از جمله خدمات آموزشی، نگهداری و تعمیرات را ارائه می دهد.

شرکت پارت تجهیز آران، وارد کننده و تامین کننده تجهیزات انبارداری در انواع برندهای لیفتراک، جک پالت، استاکر، قطعات و لوازم یدکی برندهای معتبر خارجی و داخلی مانند لیفتراک کوماتسو ،لیفتراک سهند ،لیفتراک سپاهان ،لیفتراک دوسان و سایر برندهای لیفتراک می باشد. شرکت پارت تجهیز آران با داشتن کارشناسان متخصص خبره و ارائه مشاوره در زمینه فروش انواع قطعات یدکی و مصرفی لیفتراک توانسته است محبوبیت مطلوبی را در زمینه خرید و فروش قطعات و لوازم یدکی لیفتراک و تجهیزات انبارداری در بین مشتریان خود کسب نماید. شما میتوانید جهت مشاوره واستعلام با مشاورین ما در تماس باشید.

شماره تماس: 09140101150  - 32452944-041

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.