مقالات آران

لیفتراک بالکانکار، معرفی و تاریخچه

لیفتراک بالکانکار نام تجاری لیفتراک است که متعلق به Balkancar Record AD، یک شرکت بلغاری است که در تولید و فروش تجهیزات انبارداری و جابجایی مواد از جمله لیفتراک، پالت تراک، جک پالت و ریچ تراک تخصص دارد. لیفتراک بالکانکار به دلیل دوام، استحکام و مقرون به صرفه بودن شناخته شده است و در صنایع مختلف از جمله تولید، انبارداری و تدارکات مورد استفاده قرار می گیرد.

تاریخچه لیفتراک های Balkancar به دهه 1950 باز می گردد که یک شرکت دولتی به نام Balkancar Machinery Factory در بلغارستان تاسیس شد. این شرکت در دهه 1960 شروع به تولید لیفتراک کرد و به زودی به تولید کننده پیشرو تجهیزات حمل و نقل مواد در بلغارستان و اروپای شرقی تبدیل شد. در دهه 1990، این شرکت خصوصی شد و به Balkancar Record AD تغییر نام داد که همچنان به تولید لیفتراک و سایر تجهیزات برای بازار جهانی ادامه می دهد.

لیفتراک بالکانکار، معرفی و تاریخچه

ویژگی های کلیدی لیفتراک بالکانکار Balkancar:

  • برخی از ویژگی های کلیدی لیفتراک بالکانکار Balkancar عبارتند از:

1. محصولات لیفتراک بالکانکار :

Balkancar Record AD تمرکز زیادی بر نوآوری دارد و چندین فناوری پیشرفته لیفتراک مانند کنترل های الکترونیکی و طراحی های ارگونومیک را برای افزایش راحتی و بهره وری اپراتور توسعه داده است. علاوه بر این، این شرکت به پایداری متعهد است و لیفتراک های سازگار با محیط زیست مانند لیفتراک برقی را توسعه داده است.

2. ظرفیت های بالابری:

آنها در ظرفیت های مختلف بالابری، از 1 تا 25 تن موجود هستند.

3. موتور لیفتراک بالکانکار :

لیفتراک بالکانکار بسته به مدل و کاربرد با موتورهای دیزلی، موتورهای بنزینی یا موتورهای الکتریکی کار می کند.

5. ویژگی ها:

لیفتراک‌ها برای کاربردهای سنگین طراحی شده‌اند و به دلیل استحکام، دوام و هزینه‌های نگهداری پایین معروف هستند.

6. الحاقی:

لیفتراک‌های Balkancar با مجموعه‌ای از الحاقی اختیاری مانند ساید شیفت، فورک پوزیشن و عدل گیر و بلوک کلمپ هستند تا لیفتراک‌ها را برای کارهای خاص جابجایی مواد سفارشی کنند.

6. خدمات پس از فروش و پشتیبانی:

این شرکت خدمات پس از فروش جامعی از جمله خدمات آموزشی، نگهداری و تعمیرات را ارائه می دهد.

شرکت پارت تجهیز آران، وارد کننده و تامین کننده تجهیزات انبارداری در انواع برندهای لیفتراک، جک پالت، استاکر، قطعات و لوازم یدکی برندهای معتبر خارجی و داخلی مانند لیفتراک کوماتسو ،لیفتراک سهند ،لیفتراک سپاهان ،لیفتراک دوسان و سایر برندهای لیفتراک می باشد. شرکت پارت تجهیز آران با داشتن کارشناسان متخصص خبره و ارائه مشاوره در زمینه فروش انواع قطعات یدکی و مصرفی لیفتراک توانسته است محبوبیت مطلوبی را در زمینه خرید و فروش قطعات و لوازم یدکی لیفتراک و تجهیزات انبارداری در بین مشتریان خود کسب نماید. شما میتوانید جهت مشاوره واستعلام با مشاورین ما در تماس باشید.

شماره تماس: 09140101150  - 32452944-041

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.